Atrakcie a relax

V aquaparku Meander si vy aj vaše deti môžete užiť množstvo atrakcií. Tým z vás, ktorí skôr ako adrenalín vyhľadávaju pokoj a relax, máme však tiež čo ponúknuť.

Umelé vlny - zažijete vlnobitie uprostred hôr

Chválou nášho rezortu je bazén s umelými vlnami. Silu morského príboja môžete okúsiť vo vonkajšej časti nášho areálu. Vlny sú skutočne vysoké a vystrájanie v nich nadchne doslova každého.

Tobogán

Tobogán s dĺžkou 100 m s vlastným dojazdovým bazénikom je neprehliadnuteľnou dominantou parku. Aby ste sa doňho dostali, musíte vystúpať na vysokú vežu vo vonkajšej časti. Odmenou vám však bude dlhá jazda v teplej termálnej vode.

Sauna

Pre regeneráciu tela i duše je fínska sauna tým správnym riešením. Pobyt v saune prináša psychickou i fyzickou úľavou, podporuje obehový systém a oživuje pleť. Teplota v našej saune dosahuje 75 - 95° C.

Masáže

Kedykoľvek v priebehu návštevy môžete využiť služby našich masérov. Poskytujeme množstvo masáži od masáží krku a šije cez masáž chrbta až po celotelovú alebo reflexnú masáž.

Morský aerosolový kúpeľ

Morský aerosolový kúpeľ je jemná sprejová sprcha na celé telo s jedinečnou morskou vodou z "európskeho Mŕtveho mora". Obsah minerálnych látok násobne prevyšuje podiel rovnakých látok v prímorskom vzduchu a má preukázateľné blahodárne účinky na dýchacie cesty.

Detský kútik

Na prvom poschodí vnútornej časti parku nájdete detský kútik pre vaše najmenšie ratolesti (2-12 rokov). Deti si užijú veľa zábavy v bazéne s guličkami, pri objavovaní preliezok, detských domčekov alebo na malých šmykľavkách. V hlavnej sezóne tu nájdete i deťmi veľmi obľúbených animátorov.

Vodné hríby a chrliče

Vyskúšajte sami, aké to je preplávať vodopád. Pod mostíkom nad športovým bazénom vytvárajú chrliče dve steny vody. S deťmi si užijete veľa zábavy pri vodných hríboch. Váš chrbát naopak potešia chrliče v relaxačných bazénoch.