Bazény

Tiež občas neviete, kam skôr skočiť? U nás sa vám to môže stať tiež. Naše bazény majú jedno spoločné – zima vám v nich nebude. Voda má totiž 28 – 38 ° C a to za každého počasia a v každú ročnú dobu.

Vnútorný relaxačný bazén

Priestranný vnútorný bazén má teplotu 38 ° C. Vstúpiť do neho môžete pohodlne dvomi širokými schodiskami alebo pomocou bezbariérového vstupu. Bazén je po obvode vybavený podvodnými sedadlami. Nájdete tu jeden z chrličov a uprostred podvodné žriedlo.

Vonkajší relaxačný bazén

Vodným priechodom sa môžete dostať do vonkajšieho relaxačného bazéna, kde si môžete vyskúšať napríklad podvodné ležadlá s perličkovým kúpeľom alebo masáž pod chrličom. Vonkajší bazén je zážitkom tiež v zime. Príjemne teplá voda vám umožní kúpanie aj v tých najväčších mrazoch.

Senior zóna

Menší vnútorný bazén je určený predovšetkým tým, ktorí hľadajú kľud. Rovnako ako hlavný bazén je aj tento prepojený so svojím vonkajším náprotivkom vodnou cestou. V tejto zóne je nariadený pokoj a ticho pre väčší zážitok z relaxácie.

Whirlpool

K dispozícii vám sú aj dva perličkové kúpele. Tieto kúpele pomáhajú uľaviť od bolesti kĺbov i chrbta a celkovej regenerácii svalstva. Vďaka sklenenej stene sa aj odtiaľto môžete kochať výhľadom na hrebeň Západných Tatier.

Detský bazén

Pre najmenších je k dispozícii detský bazén s vodnými šmykľavkami a vodným hríbom. Výška hladiny aj teplota vody 32 ° C zaistí príjemné a bezpečné kúpanie detí predškolského veku, ktoré majú mimochodom vstup do aquaparku úplne zadarmo.

Športový bazén

Aj kondiční plavci si v našom parku prídu na svoje. Majú pripravené 3 plavecké dráhy s dĺžkou 25 m v športovom bazéne. Teplota športového bazéna je 28 ° C. Rovnako aj tu nájdete 2 oddychové zóny a podvodné sedadla. Športový bazén potom pretína v pravidelných intervaloch obľúbená vodná stena dvoch širokých vodopádov.

Bazén s morskými vlnami

Bezpochyby najobľúbenejšou atrakciou nášho areálu je bazén s morskými vlnami. Vďaka výkonným motorom v "podpalubí" dokážeme vytvoriť realistické morské vlnobitie. Príďte si k nám zabaviť vo vlnách aj vy.